ORGANİZASYONLAR

 

İstinye House gerek bulunduğu yer itibarıyla, gerek sahip olduğu kapalı ve açık alanlarıyla sizi ve sevdiklerinizin en özel günlerinde kutlamalar yapmanıza olanak sağlayan bir işletmedir.

İşte İstinye House’da yapılabilecek organizasyonlOrganizasyonlarar:

  • Tüm doğum günü partileri
  • Tüm mezuniyet etkinlikleri
  • Tüm Baby Shower partileri
  • İşyeri toplantıları
  • Çok özel kutlamalar

İtina ile İstinye House tarafından organize edilir. Sizin belirlediğiniz gün ve saatlerde dilerseniz İşletmenin bu konuda eğitimli, deneyimli personellerinin sizlerle beraber belirleyeceği konsept ile, dilerseniz tamamen sizin düşlediğiniz gibi çok özel organizasyonlar yapılır.

Belirlenen gün ve saatler tamamen size kapalı olarak gerçekleşebileceği gibi, mekanın belli bir kısmında parti, etkinlik yapmanıza da olanak verilir.

Ücretlendirme kişi sayısına ve konsepte bağlı olarak değişir.

Parti malzemeleri, müziği, yiyecek ve içecekleri tamamen ödenecek rakama dahil olan baremlerdir. Ama ayrıca kendi belirlediğiniz sanatçıları getirmeniz doğal olarak rakama dahil olmayacaktır. Arzu edilmesi durumunda palyaço sağlanır.

Daha detaylı ücretlendirme için bizi arayabilir ya da e-mail gönderebilirsiniz.Gönül rahatlığı ile Rumeli’nin en güzel manzaralı tesisinde en özel etkinlikleri düzenlemek ve geriye unutulmaz anlar bırakmak için İstinye House en doğru işletmedir.

Siz düşleyin İstinye House yapsın. Size de tadını çıkarmak kalsın.