Musteri Yorumlari

Yurt dışından gelen iş ortaklarımız ile birlikte güzel bir akşam geçirdik İstinye House’da. Personelin yabancı dil bilmesi ve ilgili olmalarını çok sevdim. İşletmeci ile görüşüp şirketimizin tüm iş yemeklerini İstinye House’da gerçekleştirmeyi planlıyoruz. İstinye’nin en güzel yerinde yeni açılan bu mekanı herkese tavsiye ederim.

Demir Palandöken, Genel Müdür


Eşimin doğum günü partisi için evimize yakın bir yer bakıyordum. Neslişah Sultan Cami sokağında yeni açılan bir yer keşfettim. Doğum günü gibi organizasyonlar için özel çalışma yapan işletmeci selçuk bey çok yardımcı oldu. En ince ayrıntısına kadar ilgilendirler va sık özel bir doğum günü partisi yaptık. Bu güzel mekana mutlaka gitmenizi tavsive ederim

Didem Altinok, Proje Müdürü


İstinye sevdalısı olarak geçtiğimiz hafta sonu ilk defa gitme fırsatı bulduğum son günlerin popüler mekanı İstinye House’u çok beğendim. Hafta sonu olması nedeni ile çok kalabalıktı ancak çok eğlendiğimizi söylemeden edemicem. Free wifi özelliği tüm ziyaretçilere açık olması güzel. Hatta fener maçı için bets10 mobil uygulaması ile bahis bile oynadım. Eğlenceyi sevenlerin bu mekana bayılacağına eminim.

Cemil Adıyamanlı, Web Tasarımcısı


Kuzenimin tavsiyesi ile mantı yemeğe geldik istinye house’a ve çok beğendik. Kayseri mantısı kalıötesinde çok lezzetli bir akşam yemeğiydi. Menüdeki diğer yemekleri de tatmak için mutlaka tekrar gideceğim ancak çok iyi bir mantı yemek isteyenlerin istinye house’da bir mantı yemesini tavsiye ederim.

Zeliha Kaynak, İnsan Kaynakları Müdürü


Rumeli’nin en güzel manzaralı yerlerinden biri, sadece manzara için gidilir. İş yemeği için gitme fırsatı bulduk. Müşterilerimizi etkilemek için seçtiğimiz bir yerdi. Manzası ile hem bii hemde müşterilerimzii büyüledi İstinye House. İçkiler, yemekler hepsi çok güzeldi. Tüm çalışanlara teşekkürlerimizi iletiriz.

Semih Pamukçu, Finansman